Ana Sayfa Haberler 1000 Adet Fotoğrafçılık Kursu Ücretsiz Olarak Sunuldu

  1000 Adet Fotoğrafçılık Kursu Ücretsiz Olarak Sunuldu

  1000 Adet Fotoğrafçılık Kursu Ücretsiz Olarak Sunuldu
  1000 Adet Fotoğrafçılık Kursu Ücretsiz Olarak Sunuldu

  Profesyonel Fotoğrafçılara Teşekkür Ediyoruz.

  Dünyanın bir çok yerinde insanlar evlerinde sıkışmış haldeyken onların kendilerini geliştirmesini, boş zamanlarını iyi geçirmesini sağlamak adına bir çok yazı paylaşıyor. Dünyadaki büyük şirketler ve kurumlarda insanların bu durumlardan yararlanması için bir çok ücretli servisini şu anda ücretsiz olarak sunuyor. Eğer sizde fotoğrafçılık kursu almak istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

  Cambridge Üniversitesi ve JSTOR’un adımlarını izleyen Amerika Profesyonel Fotoğrafçılar Derneği, binden fazla çevrimiçi fotoğraf kursunu önümüzdeki iki hafta için ücretsiz olarak sunmaya başladı. Eğer sizde bu kursları almak istiyorsanız, eliniz çabuk tutmalısınız.

  Toplamda 1100 adet online çevrimiçi kurs mevcut ve ulaşılabiliyor şu anda. Bu kurslar fotoğrafçılık ile ilgilenen ileri düzey veya başlangıç seviyesi olsun her kişi için uygun dersler mevcut. Flaşın nasıl kullanılacağından tutun Adobe Lightroom uygulamasına kadar bir çok konuda ders ücretsiz olarak sunuluyor.

  Eğer derslere katılmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok kolay. PPA Websitesine ücretsiz olarak kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonrasında site sizi otomatik olarak online derslerin olduğu listeye yönlendiriyor. Sitede herhangi bir tarih belirtilmiyor fakat dersler 21 Mart tarihinde açıldı. Yani 4 Nisan tarihine kadar vaktiniz var demekti.