2019’un Ücretsiz ve Seçtiğimiz 3 Android Oyunu – 1

WhatsApp Telegram Linkedin Pinterest

Bildiğiniz gibi google play uygulama ve oyun marketi bizlere çeşit çeşit oyunlar ve uygulamalar sunuyor. Bunların içinden güzel ve ücretsiz olması önceliğimiz olsada çoğu zaman istediğimizi bulmak çok zor olabiliyor. Bu nedenden dolayı sizlere haftalık seçtiğimiz oyun serimizden ilk 3 oyunu sizlere tanıtacağım.

Bu oyunlar bizlerin seçtiği ve 2019 en iyileri arasında olduğunu düşündüğümüz oyunlar.

Umarım seçtiğimiz bu oyunları seversiniz.

1 – Williams Pinball

Eskiden en ünlü oyunlardan ve tarihe damga vuran bir oyun olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Şimdiyse bu oyun akıllı telefonlara girmiş durumda. Oyunun hazırlanışında gördüğümüz kadarıyla detaylara çok dikkat edilmiş ve özenle yapılmış. Oyunun içindeki fizik, ışıklandırma, görseller kısacası herşeyi biz çok sevdik ve bu oyunun ücretsiz olduğunu söylemeliyiz.

Oyun ilk olarak masa seçerek başlıyorsunuz sonra günlük oynadığınız oyunlarda XP, masa parçaları ve para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu parçalar ve paralar ile başka bir masanın kilidini açabiliyor ve oynayabiliyorsunuz.

Bu oyunu seçmemizin nedeni gerçekten çok emek, zaman harcanmış olması ve ortaya çok güzel bir oyun çıkmış olması. Umarım bu seçtiğimiz oyunu zevkle oynarsınız.

Buradan indirebilirsiniz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zenstudios.williamspinball&hl

2 – Sonic Forces

Mutlaka çocukluğunuz da bu oyunu oynamışsınızdır. Bu oyun seçtiğiniz farklı karakterlerle birlikte yaşır yapmanıza ve güzel zaman geçirmenizi sağlıyor. Oyun içinde çeşitli özellikler bulunuyor. Yarışırken saldırı yapma, tuzak kurma, depar ile hızlı koşma gibi özellikler yarışı kazanmanızda büyük bir etken sağlıyor.

Oyun parkurları sizin seçimize göre değişiyor. Ayrıca çok oyunculu yani multiplayer olarakta oynayabiliyorsunuz.

Buradan indirebilirsiniz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sega.sprint&hl

3 – Shadowgun Legends

Shadowgun Legends oyunu FPS türü bir oyun olduğunu söylemeliyiz. Oyun insanlığın uzaylı istilasına uğramasıyla başlıyor ve savunma hattında da Shadowgun yani siz varsınız.

Oyun 200’den fazla görev içeriyor ve 4 farklı gezegende geçiyor. Oyun oynanılışı çok akıcı ve sizi içine çeken bir yapısı var. Bir anda kendinizi para kazanırken ve bu para ile karakterinizi güncellerken bulabilirsiniz.

Tabiki halen kolsol oyunlarındaki kaliteye ulaşamasada yine de akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz en iyi FPS oyunlarından biri olduğunu söylemeliyim.

Buradan indirebilirsiniz : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.legends