2020 İPad Pro Cihazının Arka Kamera Fotoğrafları Sosyal Medyaya Sızdı

  2020 İPad Pro Cihazının Arka Kamera Fotoğrafları Sosyal Medyaya Sızdı
  2020 İPad Pro Cihazının Arka Kamera Fotoğrafları Sosyal Medyaya Sızdı. Tüm görselleri burada.

  2020 İPad Pro 3’lü kamera tasarımı ile gelecek mi?

  2020 yılında Apple’ın bazı cihazların güncellemelere gideceğini ve tasarım değişikliği yapacağını düşünüyoruz. Bunlardan birisi de 2020 İPad Pro cihazını olacak. Sosyal medyaya sızan yeni fotoğraflar 2020 İPad Pro‘nun hakkında detaylı bilgiler veriyor.

  Sosyal medyaya yayılan fotoğrafların kaynağı OnLeaks ve iGeeksBlog olduğunu söylemeliyim. Fakat cihazın asıl fotoğraflarını göstermiyorlar. Sadece söylentiler, tweetler ve sosyal medyadaki yorumlara dayanarak ortaya çıkmış cihazın nasıl bir tasarımla gelebileceğine dair ipuçları veriyorlar.

  OnLeaks ve iGeeksBlog

  Cihazın tasarımına baktığımız da ilk ve en çok dikkat çeken detayın 2020 İPad Pro cihazının arka kısmında yer alan 3’lü kamera sistemi oluyor. Kameraların özelliklerinin iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile aynı olacağı belirtiliyor.

  Apple’ın daha önce yaptığı güncellemelere baktığımızda aynı şekilde İPhone cihazlarındaki tasarım dilini ve özelliklerini yine İPad cihazlarında kullanmıştı. Bundan dolayı 2020 yılında yeni gelecek olan İPad cihazlarının kamera güncellemesi veya 3’lü kamera sistemi ile geleceğini kesin olarak söyleyebiliriz.

  OnLeaks ve iGeeksBlog

  Uzun süredir Apple’ın İPad cihazlarında kamera güncellemesi olabileceği söyleniyor. Bu yıl bu şekilde bir güncelleme göremedik bundan dolayı gelecek yıl İPad cihazlarının kameralar da yeni güncellemeler olabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

  Geçen sene Apple şirketi giriş seviyesin’deki iPad, the iPad Mini ve iPad Air cihazlarının hepsinde geliştirme ve güncellemeye gittiğini söylemeliyiz. Fakat İPad Pro cihazında herhangi bir güncelleme ve geliştirilme yapılmadı. Bundan dolayı gelecek yıl İPad Pro cihazında yenile gidileceği düşüncesini güçlendirdiğini söylemeliyim.

  OnLeaks ve iGeeksBlog

  2020 iPad Pro cihazının ölçüleri 2018 yılındaki cihaz ile aynı olacağı düşünülüyor. Yani ekran boyutları 11 inç ve 12.9 inç şeklinde olacak.

  Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Etmeyi Unutmayın !!

  Facebook, Twitter ve Instagram

  Daha fazla haber için Teknovv Haberler