Ana Sayfa Haberler Apple, Profesyonel Video ve Ses Düzenleme Uygulamalarını Ücretsiz Yaptı

  Apple, Profesyonel Video ve Ses Düzenleme Uygulamalarını Ücretsiz Yaptı

  Apple, Profesyonel Video ve Ses Düzenleme Uygulamalarını Ücretsiz Yaptı
  Apple, Profesyonel Video ve Ses Düzenleme Uygulamalarını Ücretsiz Yaptı

  Final Cut Pro X ve Logic Pro X uygulamaları belirli bir süre için ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

  Apple şu günlerde evde sıkışıp kalmış insanlar için profesyonel işler yapacağı uygulamalarından ikisini ücretsiz olarak insanlara sundu. Bundan dolayı Apple, Final Cut Pro X’in deneme sürümünü 30 günden 90 güne çıkarttı.

  Normalde kullanıcılar Final Cut Pro X için 1.999,99 TL ücret ödeyerek ömür boyu lisansa sahip oluyorlardı fakat eğer sizde almak istiyorsanız ve bu ücretin uygulama için değip değmeyeceğini düşünüyorsanız eğer Apple bu süreyi 90 güne çıkarttı.

  Eğer sizde bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız sizi Apple’ın sitesinden uygulamayı hemen şimdi indirebilirsiniz. Fakat deneme sürümünü kullanıyorsunuz ve o periyotun ortasındasınız o zaman yeniden bu avantajdan yararlanarak 90 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

  Şirket ayrıca Logic Pro X profesyonel ses düzenleme uygulamasının ücretsiz sürümünü sundu. Normalde 1.349,99 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan uygulamayı ücretsiz indirerek 90 gün boyunca kullanabileceksiniz. Fakat Logic Pro X‘in ücretsiz sürümünün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.