Audi’nin 2020 Model A3 Sportback ve S3 Sportback Modellerinden İlk Görseller

Audi’nin son zaman da güncellemiş olduğu G-tron versionu, Audi A3 için yeni güncelleme geleceğini göstermekteydi. Bu yılın sonuna doğru yeni A3 modeli ile birlikte yeni BMW 1 serisinde objektiflere yakalanan bir diğer marka oldu.

Audi A3 modelinin test sürüşü yapılırken çok iyi gizlenmiş olduğunu söylememiz yalan olmaz. Teste kardeşi olan S3 modeli ile birlikte katıldı.

2020 Audi A3 Dış Tasarımı

Yeni Audi A3 modelinin dış tasarımına gelirsek ön led farklar tasarımı daha inceltilmiş ve çok daha keskin bir tasarım olmuş. Arka farklara gelirsek eski modelindeki farkların aynısı kullanılıyor. Arka kısmında pek bir değişim göremiyoruz. Aracın dış tarafımda bi önceki nesil ile pek farkla fark göremediğimizi söylemeliyiz.

motor1.com

2020 Audi A3 İç Tasarımı

Aracın içi gözükmese de düşüncemiz yeni model Audi A3 araçlarının iç dizaynında büyük bir değişim göreceğimizi söylemeliyiz. İç tarasıma gelecek olursak yani model de markanın yeni MMI sistemi kullanıldığını umuyoruz. Yeni Audi Q3 de gördüğümüz entegre edilmiş ekranın tablet tarzı tasarım ile yer değiştireceğini umuyoruz. Biz bunları söylerken ve umarız ki yeni MMI sistemi kullanılır ama havalandırma kontrolleri ne olacak diyorsunuz sanki. Audi havalandırma kontrolleri maunel olarak yapılan tuşlar veya büyük kardeşleri gibi ikinci bir MMI sistemi ekleyebileceğini düşünüyoruz.

motor1.com

2019 yılı Volkswagen grubu için çok yoğun ve haraketli geçeceğe benziyor. Ayrıca yeni Skoda Octavia, VW Golf ve büyük olasılıkla yeni Seat Leonu da görebiliriz. Eylül ayında yapılacak olan Frankfurt Otomobil furarı şimdiden heycan verici ve bir çok süpriz ile bizi karşılacağa benziyor.