Call of Duty: Modern Warfare (2019) Oyunu Resmi Olarak Açıklandı

Telegram Linkedin Pinterest

1 hafta öncesine kadar Call of Duty ‘nin yeni oyunu çıkacağına dair ortaya söylentiler çıkmıştı. Söylentilerde bu oyunun önceden çıkarılan Modern Walfare onunun güncellenerek yeniden piyasaya sürülmesi konuşuluyordu ve söylentiler doğru çıktı çünkü Call of Duty: Modern Warfare oyunu resmi olarak açıklandı.

Youtube üzerinden yapılan açıklamalara göre, “ Call of Duty: Modern Warfare oyunu hayranlarına rakipsiz bir yoğun duygu yaşatacak ve modern savaşın değişen doğasına çiğ, cesur, kışkırtıcı bir şekilde ışık tutacak. ” denildi.

Oyunun bu versiyonu, orijinal Modern Warfare ‘in geliştiricileri olan Infinity Ward tarafından geliştirildi. Oyun Xbox One , PS4 ve Bilgisayar platformlarını destekleyecek. Nintendo Switch tarafından desteklenmeyeceğini söylemeliyiz.

Oyun resmi olarak piyasaya 25 Ekim 2019 tarihinde çıkarılması planlanıyor. Eğer oyunu bekleyenlerden birisiyseniz yayınlanan Call of Duty: Modern Warfare(2019) fragmanını izlemenizi tavsiye ediyorum.

Daha fazla haber için : Teknovv -> Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.