CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 Oyunu Keanu Reeves İle Karşımızda Olacak

Telegram Linkedin Pinterest

Bildiğimiz gibi Keanu Reeves daha önce bir çok ünlü film’de oynamış olan bir aktör. Bu filmlerin bazıları Hız Tuzağı ve Matrix gibi ünlü ve bilinen filmlerdir. Fakat aktör son zamanlarda başrol’de oynadığı John Wich film serisi ile yeniden popülerliğini kazanmaya başladı ve ünlü aktör CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 oyununda baş rolde yer alacak.

Ünlü aktör E3 2019’da sahneye çıkarak, kendini gösterdi ve oyunu hakkında duyuru yaptı. Yayınlanan fragmanda görüldüğü gibi Keanu Reeves karakteri yer alacak ve aktörün oyundaki karakterini tam yansıtabilmesi için hem ses, hemde hareket yakalanması yapılacağı bekleniyor.

Bu oyuna tanıdık olmayanlar için Cyberpunk 2077 oyunu, Cyberpunk 2020 oyununa dayalı olarak geliştirilen bir oyun. Oyun birden çok platformda aynı anda yayınlanacak ve Xbox One, PS4 ve PC sürümleri 16 Nisan 2020 yılında gelecek. Bu da demek oluyor ki oyunun çıkması için halen uzun bir zaman var ama oyun hakkında fikiz edinmek istiyorsanız eğer oyunun çıkarılan fragmanını izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için : Teknovv Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.