Cyberpunk 2077’ın Çıkış Tarihi ve Yeni Yayınlanan Fragmanı

0
74

Şu günlerde Cyberpunk 2077 en çok beklenilen oyunlardan birisi haline geldi.

Bilim kurgu dalında bulunan oyun merakla bekleniyor. Oyun en büyük özelliklerinden birisi rol yapma özelliği oyun içi heycanı çok daha fazla artıracak etmenlerden birisi olarak gözüküyor.

Cyberpunk 2077’nin arkasında olan The Witcher serisinin takımı ise videolardan anlaşılacağı üzere çok güzel işler başarmış gibi gözüküyor.

Görselleri çok güzel görünen oyunun resmi çıkış tarihi hakkında bilgi verilmedi ama beklediğimize değecek derece güzel bir oyun olduğunu görebilmekteyiz

CD Projekt Red’in yayınladığı Playstationa özel olan video da halen yayınlanmak için hazır olmadığını ve oyunun bitirilmesine zaman olduğunu söylediler. Playstation tarafından yayınlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.


Cyberpunk 2077 İkinci Fragmanı
Cyberpunk 2077 İlk Fragmanı

2018’in 3. çeyreğinden ortaya çıkan ve büyük ses getiren Cyberpunk 2077 uzun fragman videosu ve sonrasında Playstation tarafından yayınlanan videodan sonra oyunun uzun soluklu ve kapsamlı olması süpriz olmayacak gibi gözüküyor.

Yeni yayınlanan video, eski yayınlanan video ile birleştirilmiş olmasına rağmen oyun içi yeni özelliklere yer verildiğini görebiliyoruz.

En büyük özelliği içi güdüsel ve sezgisel davranış olan oyunun aynı zaman da gelişmiş grafik efekleri, görkemli binaları ile ilgi çeken özellikler arasında yer alıyor.

2019’un 2. ve 3. çeyreğine girerken Cyberpunk 2077’den çok daha fazla haber, video ve resmi bilgi alabileceğimizi umuyoruz.

Daha fazla teknoloji haberi için takipte kalmayı unutmayın

Bir Cevap Yazın