Dr. Mario World, İOS ve Android Platformlarına Aynı Anda Gelecek

Telegram Linkedin Pinterest

Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ve daha önce aynı şekillere sahip taşları veya objeleri bir araya getirerek etrafı temizlediyseniz, daha önce Dr. Mario World gibi bir oyun oynamışsınızdır. Eğer bu tür bir oyun oynadıysanız ve sevdiyseniz, size iyi bir haberimiz var çünkü Nintendo şirketi önümüzdeki ay hem Android, hemde İOS cihazları için Dr.Mario World oyununu piyasaya sunacağını duyurdu.

Nintendo şirketi’nin açıklamalarına göre, “Kapsülleri eşleştirin ve yok olmalarını izleyin! Basit olarak 3 tane aynı renk kapsülü dikey veya yatay şekilde getirin ve ortalığı temizleyin. Diğer oyunlardan farklı olarak zamanı iyi kullanmanız gerekmekte çünkü sınırlı sayıda kapsülü akıllıca kullanmanız gerekmektedir.”

Oyunun açıklamasına baktığımız zaman tek kişilik olacağını söylemeliyiz ama Nintendo’nun yaptığı açıklamaya göre diğer oyunculara meydan okuyabileceksiniz ve sıra ile oynama imkanınız olacak. Oyunun kendisinin ücretsiz olacağını söylemeliyiz ama oyun içi satın almalar mevcut olacak. Nintendo ayrıca kesintisiz internetiniz olması gerektiğini not düştü yani oyun internetsiz oynanmayacak.

Oyun resmi olarak 10 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek ama erken sipariş için İOS erken sipariş ve Android erken sipariş bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Daha fazka oyun haberi için : Teknovv Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.