Harley-Davidson, LiveWire İçin Ücretsiz Şarj Sunuyor

  Bildiğiniz gibi Harley-Davidson kendi LiveWire isimli elektrikli motosikletini üretti. Bütün elektrikli araçlarda olduğu gibi Harley-Davidson LiveWire motorsikleti de elektriğe ihtiyaç duyuyor. Fakat güzel habere gelecek olursak, eğer Harley-Davidson LiveWire motorsikletine sahipseniz yada almayı düşünüyorsanız, Harley-Davidsonı’nın yaptığı açıklamaya göre ücretsiz şarj imkanı sağlanacak.

  Harley-Davidsonı’nın yapmış olduğu açıklamaya göre Harley-Davidson mağzalarından LiveWire modelini aldığınız zaman iki yıl boyunca ücretsiz olarak şarj noktalarında şarj imkanı sunulacak.

  Ücretsiz şarjın sunulmasının bazı nedeni olduğunu söylemeliyiz. Öncelikli olarak ücretsiz şarj imkanı sunulması müşterilerin elektrikli araçlara adabte olmasını ve şarj istasyonlarına para ödeme konusunda endişeleri ortadan kaldırmak için bu tür yöntemlere gidiyorlar. Harley-Davidson LiveWire modelinde de aynı şekilde düşünülmüş olduğunu söyleyebilir. Ayrıca eğer Harley-Davidson LiveWire alma düşünceniz varsa yaklaşık olarak 30 Bin Dolar başlangıç fiyat etiketine sahip.

  Gelecekte elektrikli şarj istasyonları da, aynı benzin istasyonları gibi ücret ile satış yapacaklarını söyleyebiliriz. Fakat şu anda Harley-Davidson LiveWire modeline sahipseniz, motorsikletinizi ücretsiz şarj etmek için şarj noktalarına gidebilirsiniz.

  Kaynak : harley-davidson

  Daha fazla haber için : Teknovv Haberler