Huawei’nin Şarj ve Tasarımı İle Dikkatleri Üzerine Çeken Yeni Bluetooth Kulaklığı : FreeLace

  Huawie P30 ve Huawie P30 Pro ile birlikte sunulacak olan Bluetooth kulaklık dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış görünüyor. Hem tasarımı ile hemde teknik özellikleri bakımından kullanıcıları gerçek müzik keyfi sunacağa benziyor.

  FreeLace’in Tasarımı

  Huawie’nin çıkarmış olduğu FreeLace modeli, diğer markalar gibi örnek olarak Apple AirPods veya Samsung Galaxy Buds modellerine benzemiyor. FreeLace boynun etrafını saran bir kordon ve kulak içi kulaklık yapısı ile geliyor. Bu kordonun uzun olması kullanıcılara fayda sağlaması için yapılmış. Ayrıca model 4 farklı renk seçeneği ile gelecek. Twitter bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

  FreeLace’in Teknik Özellikleri

  Öncelikle şunu belirtmeliyim ki kullanıcıları tatmin edebilecek şarj süresi ve kullanım kolaylığı sunuyor. Toplam müzik dinleme süresi 18 saat, toplam telefon ile görüşme süresi 12 saat gibi sürelere çıkma imkanı veriyor. Tabiki bu veriler full şarj ile sağlanabiliyor. Ayrıca en güzel özelliği saatlerce kulaklığınızı şarj da bırakmanız gerekmiyor çünkü 5 dakikalık şarj ile size 4 saatlik kullanım imkanı sunuyor.

  FreeLace’in Özellikleri

  FreeLace, IPX5 seltifikasına sahip bundan dolayı su ve toza karşı dayanıklı bir model. Şarj konusuna gelirsek. FreeLace modeli C-type girişi olan bir model ve bu bağlantıyı sağlayabilen herhangi bir cihazdan kolayca şarj edilebiliyor ve bluetooth bağlantısı sayesinde herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz.
  Fiyat konusu gelirsek. Bu kulaklığın ayrı satın alabilecekmisin henüz belli değil ama Huawie’nin Yeni P30 veya P30 Pro modellerini alırsanız içlerinden çıkacak.

  Kaynaklar :
  https://www.t3.com/news/huawei-p30-will-launch-alongside-freelace-headphones-that-always-stay