Ana Sayfa Nasıl Yapılır İOS 13.4 Sürümünü Nasıl İndirebilirsiniz?

İOS 13.4 Sürümünü Nasıl İndirebilirsiniz?

İOS 13.4 Sürümünü Nasıl İndirebilirsiniz?
İOS 13.4 Sürümünü Nasıl İndirebilirsiniz?

Adım Adım iOS 13.4 Sürümünü Nasıl İndirebileceğiniz Hakkında Rehber

Apple’ın akıllı telefonları için yayınlamış olduğu son sürüm olan İOS 13.4 sürümü yayınlandı. Fakat bu sürümlerden yararlanacak olan cihazlar sadece iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max and iPhone 11 olmayacak. Şimdi bu sürümü cihazınıza nasıl yükleyebilirsiniz onu anlatacağım.

Not olarak şunu belirtmeliyiz ki tüm İPhone cihazları İOS 13.4 sürümünü yükleyemeyecek. iPhone 6S ve daha eski modeller, iPad Air 2 ve daha eski modelleri ve iPad mini 4, iPhone SE modelleri’de İOS güncellemesi yapamayacak.

Ayrıca yeni İPad cihazınız varsa o da bu sürüme güncelleme yapamayacak çünkü Apple İPad cihazları için iPadOS versiyonlarını geliştir. Yani telefondaki sürümden tamamen farklı bir işletim sistemi kullanmaya başlandı.

İOS 13.4 Sürümünü Yüklemeden Cihazınızı Yedekleyin

Eğer İOS 13.4 sürümüne geçmeye karar verdiyseniz, o zaman cihazınızı yedeklemenizi öneriyoruz. Eğer güncelleme sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumda önceki sürüme geri alabilir ve verilerinizi kurtarmış olursunuz.

İOS 13.4 Sürümü Nasıl İndirilir

Aslında güncellemenin indirilmesi çok kolay. Fakat cihazınızın WİFİ bağlantısı olduğuna emin olun.

Sonrasında cihazınızın Ayarlar > Genel >Yazılım Güncellemesi. Buradaki kısma tıkladığınız zaman güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacaktır.

Güncellemenin yüklenmesi biraz zaman alabilir. İnternet bağlantınızın hızına göre dakikalar veya saatler alabilir. Aynı zamanda güncellemeyi aynı anda indirilen bir zamana denk gelirseniz büyük ihtimalle ağın yoğunluğundan dolayı yine zaman alacaktır.

Eğer cihazınızın otomatik güncellemesi açıksa, direk olarak olarak güncelleme yapacaktır. Eğer İOS 13.4 sürümünü destekleyen bir Apple telefonun yoksa aşağıdaki listemize göz atmak isteyebilirsiniz.