Iphone 11’nin Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Söylentiler Hakkında Herşey

Bu yıl çıkacak Apple’ın Iphone 11 modeli kamera ilgili büyük geliştirmeler olabilir.


Iphone 11 çıkış tarihine daha aylar varken, Iphone hakkında çeşitli söylentiler, haberler ve görüntüler ortaya çıktı. Birden çok ortaya çıkan görüntüler bu yıl cıkacak model de en belirgin özelliğin kamerada olduğunu görüldü. Iphone 11 hakkında internet de çok fazla yayılmış çeşitli görüntüler var. Elbette bunların hiç birisi kesin değil ama geçen yıl çıkan Iphone XS modeline benzeyeceği konusunda pek şüphemiz yok.

Bildiğimiz gibi Apple radikal değişimleri sevmeyen bir marka ve beklediğimiz ürün baştan aşapı değişeceğini düşünmek yanlış olur. Belirli değişiklikler ile ilerleyen Apple, söylentilerden yola çıkarak en büyük geliştirme kamera bölümünde olduğu.

CompareRaja


Aslında bu modelin çıkması kullanıcal açısından memnuniyetle karşılanacak çünkü yeni modeller ile birlikte önceki modellerin fiyatlarının düşmesine ve daha ulaşılır bir duruma gelmesine yol açacaktır.


Söylentiler’den yola çıkarak, Iphone 11 iki yönlü wireless şarja sahip olacağı ve bunun dışında (kesin)C-type girişine de sahip olacakmış.


Kamera kısmında, yüksek kaliteli 3D kamera yer almasını bekliyoruz ama söylentilere göre ertelenebilir ve Iphone 12 modelinde bu özelliği görebiliriz.


Iphone 11 model 5.8 inç boyutun’daki ekrana sahip olacakken aynı kardeşi Iphone XS gibi ama daha küçük çerçeveli diyebiliriz. 5G desteklemeyecek model, bu kısımda Apple hayranlarını üzerken, 4,000 mAh batarya kapasitesiyle gayet iyi işler çıkaracağını düşünüyoruz.

Yeni Iphone çıkış tarihleri şu şekilde ;
Çıkış tarihi : 10 Eylül 2019
Ön sipariş : 13 Eylül 2019
Yayın Tarihi : 20 Eylül 2019
Belki bu tarih biraz gecikebilir ama o tarihler civarında olacağını düşüyoruz.
Fiyat olarak henüz elimiz de Türkiye fiyatları olmasa da, yurt dışı fiyatı olarak 999 dolar civarında olacağını düşüyoruz.

İşte söylentilerin olduğu Iphone 11 modelinde bir kaç görüntü,

OnLeaks / CompareRaja
@OnLeaks / DigitIndia
@OnLeaks / DigitIndia