İşte Death Stranding’nin Resmi Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Telegram Linkedin Pinterest

Hideo Kojima’nın bir sonraki oyunundan büyük beklenti olduğunu söylemeliyiz. Oyun sık sık söylentilere konu oldu ama sonunda oyunun çıkış tarihi resmi olarak yayınlandı. PS4 için Death Stranding’nin çıkış tarihi bu yıl Kasım ayı olarak açıklandı.

Hideo Kojima oyun hakkında çok fazla detay vermedi ama oyun’nun çıkış tarihi hakkında ipucu’nun fragman videosunda yer aldığını belirtmeliyim. Bu neden’den dolayı çıkış tarihi’nin resmi şekilde onaylandığını söylemeliyiz.

Yeni fragman’nın Death Stranding oyunu için iyi bir tanıtım yaptığını söylemeliyiz. Oyun hakkında şunları söyleyebiliriz ki oyuncuların çöküşe giden bir toplumun yeniden yapılmasına katıldığını bir konu ile ilerleyecek. Ayrıca oyun içinde bir çok çeşitli aksiyona da yer verileceğini söylemeliyiz.

Hideo Kojima resmi PlayStation Blog’unda şu şekilde açıkladı, “ Death Stranding oyunu tamamen yep yeni bir aksiyon oyunu olduğunu söylemeliyiz. Oyuncuların hedefleri izole edilmiş şehirlerin ve parçalanmış toplumları bir araya getirmek üzerine kurulu. Oyunun öyküsü ve oyun dahil olmak üzere tüm unsurlar “Strand” temasıyla birbirine bağlanması için yatarıldı .”

Death Stranding’nin çıkış tarihi tam olarak 8 Kasım 2019 tarihi olarak açıklanmıştır.

Daha fazla haber için : Teknovv -> Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.