İşte Huawie’nin Çıkarmayı Planladığı İki Farklı Akıllı Saat Modeli

Huawie’nin çıkarmayı planladığı iki farklı akıllı saat planı var.

Huawie’nin bu iki saati Active ve Elegance olarak iki farklı model olarak çıkarmayı planlıyor.

Henüz Huawie tarafından resmi açıklamalar elimizde olmasa da çıkarmayı planladığı yeni akıllı saatlerin de Wear OS sürümünü kullanmayacığının duyumlarını aldık.

Biliyoruz ki Huawie’nin kendi geliştirdiği ara yüz olan Watch OS ara yüzünü kullanmayı planlıyor.

Yeni saatler Huawie Watch GT ve Huawie Watch Elegant olarak adlandırılıyor ve aralarında görsellik dışında pek fark olmayacağını söylemeliyiz.

Sosyal medyaya sızan resimler de iki modelin en önemli farkları renkleri ve tarafımdaki küçük oyunlar oluyor. Aşagıda Huawie’nin yeni iki farklı modeline ait sosyal medyaya sızmış resime bakabilirsiniz.

winfuture.de

Teknik özelliklerine gelirsek, ekran boyutları 42 mm (1.4 inch) olarak yine önceki nesil ile aynı olacak ama bu sefer ara yüz olarak Google’ın Wear OS sürümünü kullanmayacağını, Huawie’nin sahip olduğu Watch OS ara yüzünü kullanmasını planlanıyor.

Fiyat konusuna gelirsek, fiyatlarda Huawie’nin eski akıllı saatlerine oranla artış olacak. Huawie Active modeli ortalama 1.600 TL civarı ve Huawie Elegant modeli ise 1650 Tl civarı olması planlanıyor. Tabiki bu fiyatlara vergiler, kazanç miktarları girerse daha ne kadar yükselir bilgi veremiyoruz. Ancak ülkemize gelişi kesinleşince kesin fiyatlara sahip olabiliriz.