Ana Sayfa Haberler İşte Samsung Galaxy Buds

  İşte Samsung Galaxy Buds

  Hepimiz Samsung markasının bu hamlesinin biraz geç olduğunun farkındayız ama sonunda Samsung’da kendi Bluetooth kulaklığını çıkardı. Samsung Galaxy S10 modelinin ön siparişiyle ücretsiz gelen kulaklık, ayrıca almak isteyenler için 129 dolar fiyatında olduğu vurgulandı.


  Kulaklık Samsung markasının Bluetooth kulaklığı değil ama çok fazla ilerleme kaydetmişler ve çok iyi noktaya geldiğini belirtmeliyim. Kesinlikle övgüyü hak eden bi kulaklık yapmışlar.


  MediaTrend


  Samsung tasarım konusunda da Apple ile çok benzer oldğunu söylemeliyiz, Apple’dan ilham aldıklarını belirtmeliyiz. Samsung markasının bu yaklaşımı çok güzel ama bu kulaklığın özelliği rahatlığı ve küçük boyutlarda olmasıdı. Bundan dolayı Samsung bir kez daha tebrik etmek gerekiyor.


  Bu kulaklığı her Bluetooth sahip cihazda kullanabilirsiniz ama Samsung markasındaki ekosistem cihazları ile daha iyi çalıştığını belirtmeliyiz. Samsung cihazlar için SmartThings yada Galaxy Wearable uygulamalarını indirmelisiniz.

  techcrunch.com


  Bluetooth kulaklığın kutusu biraz hacmi geniş olsa da yanınızda taşımak için kesinlikle küçük. Bu kutu size iki avantaj sunuyor. Bunlardan ilki, kutunun dışında şarj ışığının olması. İkinci avantajıysa, wireless ile şarj edilebiliyor. Şarj süresi ise 58 mAh olan tek kulaklığın toplamda 6 saat gibi uzun kullanım sunduğunu söylemeliyiz.


  Konfor olarak, silikon yapısı sayesinde kulağa çok iyi oturduğunu söylemeliyiz. Ayrıca, yalıtım olarak gayet başarılı işler çıkartan Samsung Buds, dışarıdan ses alma veya dışarıya ses verme gibi durumlar ile karşılaşmadığımızı söylemeliyiz.


  Samsung markasının son zamanlarda yaptığı bu tür atılımlar ve eco sistemini geliştirmesi gerçekten çok güzel ama bu tür kulaklıkların, ürünlerdeki jack girişini kaldırması pek hoş birşey değil.