İzleyebileceğiniz En İyi Netflix Programları

  En İyi Netflix Programları
  En İyi Netflix Programları

  Dizi ve Film izlemekten sıkıldınız mı? O zaman sizin için seçtiğimiz en iyi Netflix Programlarını izleyin

  Şu günlerde Coronavirüs tehlikesinden dolayı milyonlarca kişi evlerinde kendilerini izole etti. Bundan dolayı sizlerin sıkılmaması ve iyi vakit geçirebilmeniz için sizin için en iyi Netflix programları hangisi onları sıraladık.

  Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kendinizi en iyi koruyabileceğiniz yer eviniz. Hem kendi sağlığınız hemde sevdikleriniz sağlığı için dışarı çıkarken bir çok kez düşünün. Eğer evde sıkılıyorum ve izleyecek bir şey kalmadı film ve dizilerden sıkıldım diyorsanız, o zaman size çeşitli konularda çekilmiş Netflix programlarını öneriyoruz. Gerçekten her birisi birbirinden iyi ve güzel programlar.

  Ayrıca daha en iyi salgın filmi ve komedi film listemizi görmediyseniz eğer aşağıdaki bağlantılardan en iyi salgın filmleri ve en iyi komedi filmlerini izleyebilirsiniz. Umarız bu şekilde size biraz moral vermiş oluruz.

  Eğer bu yazılarımıza da göz gezdirdeysiniz şimdi gelelim asıl konumuza. İzleyebileceğiniz en iyi 9 adet Netflix programını sizin için seçtik.

  En İyi Netflix Programları

  1 – Büyük Tasarımlar (Grand Designs)

  Grand Designs, Sınırsız tarafından üretilen ve sıra dışı ve genellikle ayrıntılı mimari ev inşa projelerine sahip bir İngiliz televizyon dizisidir. Sunucu Kevin McCloud, kendi evini inşa etmeye yeni bir boyut kazandıran insanları ekranlara taşıyor ve onların hırslı planlarının her adımını baştan sona takip ediyor.

  2 – Next in Fashion

  Listemizin ikinci sırasında Next in Fashion programı yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen yetenekli tasarımcılar, 250.000 dolarlık ödül ve modada geleceğin büyük isimlerinden biri olma şansı için yarışıyor. Bizce şans verilmesi gerek programlardan bir tanesi çünkü inanın çekimleri ve yarışmacıların heyecanı ekranlara yansıyor.

  3 – The Final Table

  Yine bir yarışma programı olduğunu söylemeliyiz. Yıldızlarla dolu bu yarışmada, seçkin şeflerden oluşan takımlar dokuz ülkenin efsanevi yemeklerini hazırlayarak dünyanın en zor beğenen gurmelerini etkilemeye çalışıyor. Bence tam da karantinada olduğunuz şu günlerde izlemeniz gereken programlardan birisi. Belki gördüklerinizi sizde evde yapmaya çalışırsınız.

  4 – Skin Wars

  Bunun gibi bir televizyon programı izlemediğinize eminim. İzlediğiniz zaman sizi şaşırtacak ve aynı zamanda bir o kadarda keyif verecek bir televizyon programı. Konusunun çok ilginç olduğunu belirtmeliyim. Sanatçılar, yaratıcılıklarını ve vücut boyama becerilerini bir dizi zorlu aşamada test ediyor ve 100.000 dolarlık büyük ödül için büyük bir mücadele veriyor.

  5 – Glow Up

  Bu yarışma programında makyaj sanatçısı adayları, güzellik sektöründe kariyer yapma fırsatı elde etmek için renkli zorlukları aşmaya çalışıyor. Özellikle kadınların ilgisini daha çok çekecek dizilerden bir tanesinin bu olduğunu düşünüyoruz. Bir birinden yetenekli makyaj sanatçılarını hem yeteneklerini ortaya koyuyorlar, hemde kariyer edinme fırsatı yakalamaya çalışıyorlar.

  6 – Dünyanın En Sıra Dışı Evleri

  Ödüllü mimar Piers Taylor ve emlak meraklısı aktris Caroline Quentin, sıra dışı güzellikteki alışılmadık evleri gezmek için dünyayı dolaşıyor. Şu anda evde olsak bile bu tarz programlar ile kendimizi bir daha rahatlabiliriz. Hem dünyanın farklı yerlerine gidiyor, hemde en sıra dışı evleri sizlere tanıtıyor.

  7 – Rust Valley Restorers

  Rust Valley Restorers, Mayhem Entertainment for History tarafından Corus Entertainment ile birlikte hazırlanan sekiz bölümlü bir Kanada belgesel dizisidir. Klasik araba koleksiyoncusu Mike Hall, arkadaşı Avery Shoaf ve oğlu Connor Hall, klasik arabaları restore edip kâr elde etme umuduyla ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

  8 – Interior Design Masters

  Eğer iç mimarlığı seviyorsanız veya bu tarz tasarımlara ilgi diyorsanız bu programın sizin için olduğunu söyleyebilirim. Önde gelen bir Londra oteliyle hayatlarını değiştirecek bir sözleşme imzalamak için yarışan iç mimar adayları, çeşitli mekânları dönüşümden geçiriyor.

  9 – Hannah Gadsby: Nanette

  Avustralyalı komedyen Hannah Gadsby cinsiyete, cinselliğe ve çocukluğa dair şahsi açıklamalarını esprilerle bir araya getirerek standart stand-up’a yeni bir yön veriyor. Teki kişilik bir komedi gösterisi fakat o kadar akıcı ve güzel ki bağımlısı oluyorsunuz. Kesinlikle izlemenizi öneriyorum.