JBL Flip 4 Bluetooth Alternatifi Anker SoundCore

  Artık hayatııza Bluetooth cihazların girmesi kaçınılmaz olduğu şu dönemlerde, çeşitli cihazların fiyat ve performans ürünü olarakta rakipleri ortaka çıkıyor.

  Bugun aynı zaman da kendim kullandığım Anker markasının tarafsız inceleme ve ipucu tarzında değerlendirmesini yapacağım.

  Anker markası, bir Amerikan şirketi olması ve fiyat konusunda çeşitli planlarda ön konuda olması nedeniyle tercih sebebi oluyor. Tabiki markanın daha önce duyulmaması insanların bu ürünü almasında tereddüt yaşatıyor.

  Daha önce JBL Flip 4 ve Flip 3 kullandım, tabiki de ses kalitesi çok iyiydi bu iki ürünün de, zaten ses kalitesi ve tasarımına kötü birşey söylememiz yanlış olur çünkü çok iyi çalışıyorlar ama fiyatlarına bakınca bir bluetooth hoparlör için çok yüksek meblalar olduğu gözlerden kaçmıyor. Bu durumda alternatifler bulmaya çalışıyoruz ve benim size tavsiyem Anker SoundCore.

  Anker SoundCore 6 Watt hapörler gerçekte hem tasarım, hem kaliter, şarj süresi ve JBL Flip 4 göre fiyat farkından dolayı tercih edilebilecek ve şiddetle önerdiğim bir ürün. JBL’den sonra bunu kullanınca ses kalitesi’de bozulma, batarya veya benzer sorunlar yaşamadım. Gayet dengeli ve kaliteli ses veren ürün size JBL’den sonra kesinlikle önerdiğim bir ürün. Tabiki fiyat bütçesini yukarı çekerek Anker SoundCore 25 Watt ürünü de tercih edebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

  Tasarım konusuna gelirsek, dış kısmı silikon kablı ürünün, hoparlörlerin olduğu kısım metal çerçeve ile kaplı, bu sayede herhangi bir zarar veremiyorsunuz yani cihaza.

  Teknik özelliklerin gelirsek 20 Metre menzili ile Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanarak gerçekten hızlı ve yeterli derecede bir bağlantı sağlıyor. İçinde Spiral şeklinde bass portu bulunan Hapörler bu konuda da yüzleri güldürüyor. 24 saat kesintisiz şarj süresi sunan Anker, uzun kullanımlarda da performansını ve kalitesini tekrar gösterdiğini görebiliyoruz. Aynı zamanda, dünyaca ünlü CSR çip set kullanan cihaz gözümüz de zirveye yerleşiyor.

  JBL Flip 4’un 2019 fiyatı : 779 TL
  Anker SoundCore 6 Watt’ın 2019 fiyatı : 189.90 TL’dir.

  Son karar tabiki sizin ama bizim önerimiz neden daha fazla para vererek aynı kalitede ve düzeyde uygun fiyatlı bir cihaz almamanız.