Microsoft Band Desteği Mayıs Ayında Bitecek

  İade etmek için sıradaki siz olabilirsiniz.

  Eğer halen Microsoft Fitness Band kullanıyorsanız, Microsoft giyilebir tüm ürün ve kullanıcı verilerini reddederek, 31 Mayıs 2019’da bütün desteğini çekeceğini bildirdi.

  Bu haber hiç şaşırtıcı gelmedi çünkü uzun zaman önce haberini almıştık ama kesin tarih konusunda net bilgimiz yoktu ama şimdi Mayız ayından sonra Microsoft tüm desteğini geri çekecek.

  www.wareable.com

  Microsoft Band çıktıktan sonra belli gelişmeler giden şirket, çok uzun sürmeden artık ileride Fitness takip cihazı çıkartmayacağını duyurmuştu.

  Halen Microsoft Band için destek devam ederken, şu an için kullanabilir durumda. Eğer bu fitness takip cihazına sahipseniz ve yaptığınız tüm takipleri almak istiyorsanız çok geç değil ve bu link bağlantısı sayesinde yapabilirsiniz. Microsoft Band bilgilerini almak için

  Ayrıca Microsoft, fitness takip cihazı için soru sorabileceğiniz bir plartform yayınladı. Microsoft Band için yardım veya destek almak isterseniz buradan yapabilirsiniz. Microsoft Soru ve Cevap Plartformu

  www.wareable.com

  Microsoft Band kullanıcıları halen cihazlarını kullanmaya devam edebilecek, sadece özellikleri devrede olmayacak. Yani Microsoft Band’ın sadece adım takibi, uyku verisi ve alarm ayarlarını kullanılabilecek. Eğer Microsoft Band cihazınıza reset atarsanız, bir daha kullanamayacaksınız. Buradaki şöyle bir açıklama yapıldı. Eğer verilerinizi 2018 Aralık ayında bu zamana kadar senkronize ettiyseniz, geri ödeme almak için şansınız olabilir.

  Kapak resmi windowscentral.com’dan alınmıştır.