Minimalist ve Tuşlu Telefon Özleyenler İçin Alternatif : Punkt MP02

Eğer bu telefonu alıyorsanız, kendinize söylemeniz gereken şey nereye gidersem internete ihtiyacım olmayacağı olmalı.

Üretek şirketin söylediğine göre modern yaşamın, geçmiş ve gelecek ayrımı olmadığı bir telefon üretmeleri oldu. Bu telefon hergün, her dakika internete ihtiacı olmayadan kullanacakları bir telefon, yeni amiral gemilerine karşı çıkarılmış tamamen onlara karşı bir postmodern telefon olduğu.

punkt.ch

Telefonun tasarımı konusuna gelirsek tarasımı geçmişteki tuşlu telefonları fazlasıyla anımsatırken geçmiş ve günümüzün güzel bir şekilde harmanlanmış bir ürünü diyebilir. Sağlamlık konusunda da çok iyi işler çıkardığını söylememiz yanlış olmaz.

Teknik bilgilerine hakkında, MP02 modeli android tabanlı ama internet ile alakası olmayan bir telefon yani internet bağlantınız yok ve ekstra olarak 16 GB dahili hafıza ile birşey yapmanıza izinde vermiyor. Sadece basit ses tonları olan bir cihaz. Bunun nedeni, modern çağın dışına sizi çıkartmak ve eski günlerdenki gibi telefonu sadece belli işler için kullanmayı hissettirmek amacıyla üretilmiş bir telefon.


CrackBerry.com


Fiyatına gelirsek, yurt dışı fiyatı olarak 349 dolar ile satılan cihaz şu günlerde fazlasıyla ve tonla özelliği olan telefonlar karşısında ne kadar şansı olur tartışılır ama nostanji yaşamak ve şu günler biraz da gündemden uzaklaşıp, sosyal meyda ile ilkisini kesmek için harika bir cihaz.