Motorola RAZR Geri Dönüyor Mu?

Motorola şirketi bu yıl katlanabilir telefon çıkarcağını onayladı, görünüşe bakılırsa Motorola RAZR geri dönecek.

Katlanabilir akıllı telefon devrine yeni bi model daha eklenecek gibi görünüyor. Piyasa yeni yeni ısınırken bu akıma, şirketler çeşitli tasarımlar ile modelleri arttırmaya çalışıyor. En çarpıcı tarasım ise Motorola RAZR’dan gelecek gibi görünüyor çünkü eski model modellerine aşırı benzerli taşıyan yeni Motorola RAZR bu yaz ayında çıkacağı onaylandı Motorola tarafında.


Sarang Sheth for Yanko Design

Yeni Motorola RAZR
Eski günlere bakaracak olursak, katlanabilir telefonlar havalı tasarımları ve dikkat çeken dizanyları ile hem ilgi çekiyordu, hemde kullanıcıların beğenisini fazlasıyla kazanıyordu. Bu telefonlardan birisi de eski Motorola RAZR olmuştu ama Motorola yeniden yeni katlanabilir tasarımı ile yolunu buldu. Kendine özgü tasarımı gerçekten hem katlanabilir telefon piyasasın da hem ilgi çekiyor, hemde fark yaratıyor diğer markalara kıyasla.


Sarang Sheth for Yanko Design

Motorola’nın küresel ürün başkan yardımcısı söyle bi açıklaması olmuştu, ” Biz çok uzun zaman önce katlanabilir telefonlar üzerinde çalışmaya başladık ve çok yineleme yaptıyoruz ” diye vurgulamıştı.

interestingengineering.com

Demek oluyor ki artık geçmişteki, tasarımlar şimdi uygulanacak. Teknik bilgileri konusunda ise Motorola şirketinden haber bekliyoruz yakın zamanda.