Netflix, Günlük Güncellenen En İyi 10 Film Listesini Yayınlanmaya Başladı

  Netflix, Günlük Güncellenen En İyi 10 Film Listesini Yayınlanmaya Başladı
  Netflix, Günlük Güncellenen En İyi 10 Film Listesini Yayınlanmaya Başladı

  Netflix artık size günlük güncellenen ve platformda en iyi olan 10 film listesini sunmaya başladı.

  Eğer Netflix platformunu kullanıyorsanız ve yeni şeyler keşfedip, farklı şeyler izlemek için çok fazla zaman kaybediyorsanız, Netflix sizin için günlük olarak güncellenen en iyi 10 film listesini sunmaya başladı. Netflix’in uygulamasında uygulamanın üst tarafında ülkenizde en popüler olan 10 film listesi göreceksiniz

  Netflix’in yayınladığı bu liste günlük olarak güncellenecektir. Ayrıca film veya dizi sekmesine tıkladığınız zaman bu kategoriler için ayrı sekme açılacak ve farklı kategorileri seçebileceksiniz.

  Ayrıca uygulamada aşağı dogru indikçe farklı kategorilerin ülkenizin ilk 10 listesini göreceksiniz. Bu şekilde farklı kategoriler seçmek yerinde sizin ilgi alanıza göre bu liste karşınıza çıkacak.

  Netflix aslında bu tür özellikleri daha önce uygulamıştı fakat ilk 10 liste şeklinde ve sıraya koyarak bu şekilde bir özellik çıkarmamıştı. Özellik İngiltere ve Meksika’da test edildi.

  Bu özelliğin asıl amacı izleyici kişilerin çok fazla film olan platformda kaybolmamalarını, zaman kaybetmemelerini ve kolay şekilde istediklerini bulabilmeleri için bu şekilde bir özellik sunulduğunu belirtildi. Diğer platformlara karşı Netflix halen çok popüler ve 167 Milyon ücretli üyeye sahip olan platform gün geçtikçe yeniliklere açılıyor ve farklı özellikler getiriyor. Bu şekilde daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşacaklarını ve daha fazla üyeyi platforma getireceklerini planlıyor.

  Daha fazla haber için Teknovv Haberler