Ana Sayfa Nasıl Yapılır Netflix Temel Paketi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Netflix Temel Paketi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Netflix Temel Paketi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey
Netflix Temel Paketi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Eğer sizde Netflix temel paketi satın almayı düşünüyorsanız ve detaylarını merak ediyorsanız, işte sizin için hazırladığımız rehber karşınızda.

Şu anda evde Corona virüs salgınından dolayı sıkıldınız ve Netflix paketi satın almaya karar vereceksiniz. Netflix temel paketi size neden uygun olduğunu ve detaylarını size bir bir açıklayacağım.

Netflix Nedir?

Netflix tam olarak Filmlerin, Dizilerin ve çeşitli yarışma programlarının yayınlandığı video platformudur. Bu kadar popüler olmasının ve seçilmesinin nedenlerinden birisi çok fazla kullanıcı kitlesine sahip olması ve içeriğinin çok iyi olması. Yani siz bile ben film izlemiyorum dediyseniz, Netflix platformunda kendinize göre bir şeyler bulacağınıza eminiz.

Netflix Temel Paketi Hakkında Herşey
teknovv.com

Netflix Temel Paketinde Neler Var?

Eğer en düşük paketi seçmeye karar verdiyseniz bu paket HD ve Ultra HD kalitesi içermiyor. Yani içerikleri HD ve Ultra HD olarak izleyemeyeceksiniz. Ayrıca bu paketi sadece evde tek kişi kullanacaksa öneriyoruz çünkü bu paket sadece aynı anda tek bir cihaz ile kullanabiliyorsunuz. Yani sadece sizin kullanmanıza izin veriliyor.

Hangi Cihazlar Kullanılabiliyor?

Temel paketi satın aldığınız zaman tüm cihazlarda kullanabiliyorsunuz. Yani televizyon, cep telefonu ve laptop üzerinde izlemenize imkan veriyor. Bu özellik tam olarak diğer tüm paketlerde sabit. Her paket seviyesinde bu özellik mevcut. Fakat dediğim gibi siz odanızda cep telefonu ile Netflix izlerseniz, salonda başka birisi izleyemiyor. Sadece 1 Kişilik bu paket.

Hangi İçeriklere Ulaşabiliyorum?

Netflix platformunda bulunan tüm içeriklere kesintisiz ulaşabiliyorsunuz. Yani bunun için üst paket almanız gerekmiyor çünkü tüm paketler aynı şekilde tüm yayınlara ulaşabiliyor. Ayrıca bunları sınırsız olarak izleyebiliyorsunuz.

Netflix Temel Paketi Ücreti Ne Kadar?

Şunu belirtmeliyim ki bu paket en düşük seviye ve fiyat olarak en uygun paketi. Netflix Temel Paketi şu anda 17,99 TL aylık ücret ile abone olabilirsiniz. Fakat şunu belirtmeliyim ki Netflix platformu üzerinde yıllık veya 6,3 aylık ödeme periyotları yok. Eğer aboneliğinizin devam etmesini istiyorsanız her ay ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca herhangi bir genel zam olmadığı sürece hep aynı şekilde sabit aylık ücret ödüyorsunuz.