Nintendo Switch İçin Yeni Dedektif Pikachu Oyunu Duyruldu

Telegram Linkedin Pinterest

Eğer Dedektif Pikachu Oyununu Nintendo 3DS’de oynadıysanız ve zevk aldıysanız, The Pokémon Company’nin yapmış olduğu açıklama ilginizi çekebilir. The Pokémon Company yaptığı açıklamada Nintendo Switch İçin Yeni Dedektif Pikachu Oyunu’nun yakında piyasaya sürüleceğini açıklandı. Şu anda oyun hakkında çok fazla detay verilmedi ama Dedektif Pikachu’nun ilk oyunun sonucuyla ilgili hikaye yer alabilir.

Şirketin yaptığı açıklama, “Yeni Dedektif Pikachu oyunu için sabırsızlanıyor musunuz? Yeni Dedektif Pikachu oyununu Nintendo Switch’e çok yakında getireceğiz. Oyunun detayları hakkında bilgiler halen gizli olduğunu söylemeliyiz. Bundan dolayı daha fazla bilgi veremeyeceğiz.” diye belirtildi.

Dedektif Pikachu oyununu Nintendo Switch’e getirmek çok mantıklı bir karar olacağını söylemeliyiz. Pokemon GO oyunu sayesinde tekrar Pokemona ilgi başladı. Oyunun bu sayede binlerce fan’a sahip oldu. Ayrıca Detective Pikachu filminin başarısıyla birlikte daha önce oyunu oynamamış kişilerin bile oyuna olan merakını artırdı.

Kaynak : nintendoeverything

Daha fazla haber için : Teknovv -> Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.