OnePlus’ın Bullets Wireless 2 Kulaklığı 10 Dakika Şarj İçin 10 Saat Kullanım Sözü Veriyor

  0
  99

  Çoğu zaman insanlara kullandıkları cihazları şarj etmek zor gelebiliyor. Bu nedenden dolayı çoğu kişi daha uzun batarya süresine sahip ve hızlı şarjı destekleyen teknolojileri tercih ediyorlar. Eğer bu durumda sizi endişelendiriyorsa, OnePlus‘ın yeni piyasaya sürdüğü Bullets Wireless 2 Kulaklığı 10 dakika şarj ile 10 saat kullanım sözü veriyor.

  Bu kulaklığın ikinci jenerasyon Bullets Wireless kulaklığı olduğunu belirtmeliyiz ve gördüğümüz kadarı ile çok farklı değişiklik bulunmuyor. Fakat OnePlus’ın açıklamarına göre yeniden tasarlanmış ve ses kalitesi, batarya süresi, hızlı şarj özellikleri getirilmiş.

  Şunu belirtmeliyiz ki bu kulaklık halen normal earbuds’lar gibi değil. İki kulaklık arasında kablo ile bağlantı sağlanıyor ve boynunuzun arkasından dolaşması gerekiyor. Gerçek kablosuz kulaklık olarak Samsung’un çıkartmış olduğu Galaxy earbuds‘lar olduğunu söyleyebiliriz.

  Bullets Wireless 2 Kulaklığı bize tam şarj da 14 saat çalma süresi veya 10 dakika şarj da 10 saat çalma süresi sunuyor. Bluetooth 5.0 ve aptX HD ile birlikte üçlü sürücüye sahip olduğundan dolayı güzel bir ses kalitesi vaat ediyor. Kablosuz kulaklığın ayrıca Google Assistan desteği’de mevcut.

  Bullets Wireless 2 Kulaklığı’nın fiyatı 109 dolar olacak ve 21 Mayıs tarihinde satışa sunulacak.

  Daha fazla haber için : Teknovv.com

  Bir Cevap Yazın