Pixel 4’ün İlk Renderlanmış Görüntüsü Ortaya Çıktı

0
137

Google’ın yeni amiral gemisi olan Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri’nin bu yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni ortaya çıkan renderlanmış Pixel 4 modeli’nin nasıl bir tasarım ile geleceğini göstermiş oluyor. Cihaz’daki en büyük dikkat çeken özellikse cihazın arkasında bulunan çoklu kamera sistemi oluyor.

Google’ın Pixel telefonlarında tekli kamera sisteminde sıkışıp kaldığını söylemeliyiz fakat piyasadaki çoğu modelin 3’lü veya 4’lü kamera sistemlerine geçiş yaptıklarını biliyoruz ve bu da kamera performansında önemli bir artışa sebep olmakta. Şirketin Pixel telefonları üst düzey yazılımlar ile çok kameraları sistemler gibi fotoğraflar çekebilmekte ama şunu söylemeliyiz ki belli noktada yazılım pek işe yaramıyor ve çoklu kamera sisteminin bir çok avantajı bu noktada ortaya çıkıyor.

Cihazın arka tarafından bahsetmişken, Pixel 4’un arka tarafında herhangi bir parmak izi okuyucu gözükmüyor. Bu da cihazın ya ekrana gömülü parmak izi okuyucusuyla yada biometrik yüz tarayıcı özelliğine sahip olarak gelebilir.

Şu anda cihaz hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar ama gelecek haftalarda Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri hakkında daha fazla renderlanmış resimlerin ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Kaynak : pricebaba

Daha fazla haber için : Teknovv.com