PlayStation Plus’ın 2019 Temmuz Ayı İçin Sunduğu Ücretsiz Oyunlar

Sony, her ay PlayStation Plus kullanıcıları kullanıcıları için ücretsiz olarak çeşitli oyunlar sunuyor. 2019 Temmuz ayıda farklılık olmayacak ve çeşitli oyunlar sunulacak. Ayrıca, Sony hey ay yeni oyunların sunulacağını ve sırada bekleyen oyunların olduğunuda onayladı. Temmuz ayında sunulacak oyunların başlığı spor olacak. Eğer spor oyunları ile ilgiliyseniz, bu oyunları kaçırmamanızı öneriyorum.

PlayStation Plus’ın 2019 Temmuz ayında sunulacak oyun listesinin başında Pro Evolution Soccer 2019 oyunu bulunuyor. Eğer PES hayranı birisiyseniz, bu oyunun tam size göre olduğunu söylemeliyim.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=I_45JTEXsFs&ab_channel=PlayStation

Listenin ikinci sırasında Horizon Chase Turbo oyunu bulunuyor. Bu oyun Out Run ve Top Gear oyunlarında ilham alındığını ve 90’ların oyunlarına gönderme yapıldığını söylemeliyiz. 16 Bit oyunlar gibi olduğunu ama modern görseller ve müziklere yer verildiğini söylemeliyiz. Ayrıca multiplayer olarak da ekran ikiye bölünerek oynayabilirsiniz.

PlayStation Plus üyeleri Pro Evolution Soccer 2019 ve Horizon Chase Turbo oyunlarını 2 Temmuz’dan başlayarak Ağustosun 5’ine kadar ücretsiz olarak indirebilecekler.

Kaynak : blog.us.playstation

Daha fazla oyun haberi için : Teknovv Oyun