Samsung Galaxy Fold 2 Cihazının Sosyal Medyaya Sızan İlk Fotoğrafları

  Samsung Galaxy Fold 2 Cihazının Sosyal Medyaya Sızan İlk Fotoğrafları
  Samsung Galaxy Fold 2 Cihazının Sosyal Medyaya Sızan İlk Fotoğrafları ve sosyal medyadaki ilk fotoğrafları

  Samsung Galaxy Fold 2’nin Çin’de sosyal medyaya yeni fotoğrafları sızdı.

  Katlanabilir telefon dediğimiz de ilk başta akıllı telefon ve tablet karışımı hibrid tasarımlar geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Yani elinizdeki akıllı telefonun ekranı küçük geldiği zaman katlanabilir cihazının açarak çok daha bütük ekrana sahip olabiliyorsunuz. Fakat Yeni Motorola Razr‘ın tasarımdan sonra katlanabilir akıllı telefonlara yeni tasarım çizgisi geldiğini söylemeliyiz. Çin’in sosyal meyda sitelerinde Samsung Galaxy Fold 2 cihazının sosyal medyaya sızan yeni görüntüleri ortaya çıktı.

  Fakat görünüşe bakılırsa Koreli şirket yeni Samsung Galaxy Fold 2 için tamamen yeni bir tasarıma gidilmiş. Twitter üzerinden paylaşılan ve yeni cihazın cihazının sosyal meydada sızmış fotoğrafları, Samsung’un dikey olarak katalanabilir cihaz üzerinde çalışıldığını gösteriyor. Samsung Galaxy Fold 2‘nin sosyal medyadaki fotoğraflarına baktığımız da cihazın tasarımının Yeni Motorola Razr ile çok benzer olduğunu söylemeliyiz.

  Fakat katlanabilir telefonların çıktığından beri en iyi ve kullanışlı tasarımın Yeni Motorola Razr çıkarttığı cihaz tasarımı olduğunu söylemeliyiz. Samsung şirketi de Samsung Galaxy Fold 2‘nin yeni tasarımı ile birlikte Motorola şirketi ile rekabete girecek gibi gözüküyor.

  Fakat bu sadece sosyal medyaya sızmış fotoğraflar ve Samsung tarafından yapılmış resmi bir açıklama değil. Henüz Samsung’un böyle bir cihaz çıkaracağı kesin değil.

  Kaynak : Twitter

  Daha fazla haber için Teknovv Haberler