Ana Sayfa Telefonlar Samsung, Galaxy Fold’un Teknolojisini, Google ve Apple’a Satmak istiyor

Samsung, Galaxy Fold’un Teknolojisini, Google ve Apple’a Satmak istiyor

Acaba daha çok katlanabilir telefon mu göreceğiz ilerleyen zamanlarda

Katlanabilir ekran teknolojisinin arkasındaki Samsung markası, bir çok markaya hem ilham verdi, hemde yenilikçi bir yaklaşım ile gözlerini üzerine çevirdi. Bundan dolayı bir çok markayı aynı teknoloji uygulamaya çalışırken gördük mesela Huawie Mate X gibi ama görünen o ki Samsung elinde bulundurduğu katlanabilir ekran teknolojisini Apple ve Google satmak istiyor.

ETNews sitesinin raporuna göre, Samsung markası örnek ürünlerini, Apple ve Google ile paylaşmış ve örnek ürünlerini göstermiş. Bu sayede Apple ve Google kendi katlanabilir ekran teknolojisine üretebilecekler.

Tabiki Samsung’dan beklenmedik bir hamler oldu bu çünkü Samsung en büyük ekran üreticisi ve aynı zaman da Apple içinde ekran üreten şirket, kendine rakip olacak Apple gibi çok iddalı bir rakip ile karşı karşıya gelebilecek.

Eğer bu söylentiler doğruysa, Apple ve Google markaları da yakında kendi katlanabilr telefonlarını üretecekler ve çok yakında görebileceğimiz anlamına geliyor. Samsung, aynı zamanda Huawie ve Oppo markalarıyla da görüşemeler içinde.

Yakın zamanda gördüğümüz ve okuduğumuz haberler ile Apple’ın katlanabilir telefon hakkında düşündüğünü biliyoruz ve bu haberini aldığımız Apple’ın katlanabilir telefon hakkında planlarını gördük ve ileride çıkacak telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağını az çok canlandırabiliyoruz.

Sonuç olarak, yakın zamanda gördüğümüz teknolojik gelişmelerden ve katlanabilir ekranlı telefonlar’dan hepimiz etkilendik ve görünüşe bakılırsa yakın zamanda bir çok marka bu teknolojiye ayak uyduracağa benziyor.