Samsung Galaxy Note 10 Cihazı 7 Ağustos Tarihinde Tanıtılacak

0
360

Eğer siz de yeni Samsung Galaxy Note 10 modelinin çıkmasını heycanla bekliyorsanız, Samsung, yeni Galaxy Note 10 cihazını 7 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtacağını söylemeliyiz. Eğer cihazın çıkarılış tarihi tanıdık geldiyse size şunu söylemeliyiz ki ortaya çıkan söylentilerde yer alan yol haritasında Ağustos civarı cihazın tanıtılacağı söylenmişti.

Ayrıca diğer Samsung Galaxy Note lansmanları da Ağustos ayı civarları gerçekleşmişti yani cihazın çıkış tarihinin çok şaşırtıcı olmadığını söylemeliyiz. Şu anda telefon Samsung Galaxy Note 10 hakkında çok fazla birşey bilinmediğini belirtmeliyiz. Fakat cihazın 4 farklı versiyonu olacağı söylentiler arasında olduğunu belirtmeliyiz. Cihazın Pro, Plus, normal ve 5G‘ye sahip versiyonlarına yer verilecek gibi gözüküyor.

Ayrıca söylentilerde Samsung Galaxy Note 10’un 4’lü kamera sistemi ile birlikte geleceği de belirtiliyordu ama kesin olmadığını söylemeliyiz. Samsung’un yayınlamış olduğu video da S Pen ile yuvarlak daire çizildiğini görebiliyoruz. Bu demek oluyor ki söylentilerden yola çıkarsan cihazın ön yüzünde sadece tek bir dairesel kamera yer verileceğini söyleyebiliriz.

Önümüzdeki ay yani 7 Ağustos tarihi ile birlikte Samsung Galaxy Note 10 tanıtımı ile herşey kesinleşecek ve daha fazla bilgi alabileceğiz. Eğer cihazın detaylarını öğrenmek isterseniz, sitemizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

Daha fazla Telefon haberleri için : Teknovv Telefonlar