Samsung Galaxy Note 10, Exynos 9825 İşlemciyle Gelecek

Samsung Galaxy Note 10, Exynos 9825 İşlemci İle Gelecek

Samsung’un Galaxy Note 10 modeli gelecek aylarda çıkarılacak ve model 2 farklı versiyon ile piyasaya sürülecek. Bu versiyonların birisi Qualcomm işlemciye sahip olurken, diğeri Samsung’un Exynos işlemcisine sahip olacak.

Geekbench’in ortaya çıkardığı detaylar yakında piyasa sürülecek olan Samsung Galaxy Note 10 modelinin Exynos 9825 yonga seti ile destekleneceğini belirtti. Samsung Galaxy Note 10 modelini Exynos 9825 işlemciye sahip Samsung Galaxy 10 modelinin güncellenmiş versiyonu olarak düşünebiliriz.

Şunu söylemeliyiz ki bu iki işlemci arasındaki performans farklı ne kadar olacağını hakkında net bir bilgi yok. Ayrıca cihazın Qualcomm işlemci ile gelecek olan versiyonunun Snapdragon 855 veya Snapdragon 855+ işlemcilerinin hangisinin cihaz ile sunulacağı belirsiz.

Samsung Note 10 modeli 7 Ağustos tarihinde Samsung’un düzenleyeceği etkinlik ile tanıtılacağını söylemeden geçmeyelim. Eğer Samsung Note 10 modeli hakkında daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız, 7 Ağustos tarihinde tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

Kaynak : gsmarena

Daha fazla haber için : Teknovv Telefonlar