Samsung ile Anlaşmasından Sonra “O” Kripto Para Yüzde 70 Yükseldi

WhatsApp Telegram Linkedin Pinterest

Birçok söylentieden sonra Güney Kore ve Çin’in yaptığı açıklamaya göre Enjin Koin ile Samsung ortaklığı resmi olarak açıklandı.

Kripto paranın projesine baktığımız zaman Samsung’un son gelen model, Galaxy S10’nun özelliklerinde kullanılacağı gözüküyor.

Enjin coinin son 24 saat grafiğine baktığımız da p oranın da artış olduğunu görmekteyiz. Samsung ile açıklamasından hemen sonra yükselişe geçti. 2018 yılını 0.02 dolar civarında geçiren koin, Samsung ile resmi açıklamasından sonra 0.20 dolar civarına yükselerek coinmarketcap.com’da 43 sırada yer aldı. Yaklaşık 10 kat yükselen kripto para dikkatleri üstüne çekmeyi başladı.

2018 yılında 0.07 dolar direnci oranını geçemeyen koin, 2019 yılında Enjin koin ve açıklamadan sonra bu direnci de kırarak beklenmedik bir şekilde 0,23 dolar bandına ve günlük alım satım hacmi 200 milyon dolara ulaştı.

Koinin üretim amacı Blockchain oyun geliştirilmesine yardımcı olmak ve yazılım geliştirilmesine yardımcı olmak için üretilen bir coin olarak ortaya çıkmıştı. 20 Milyon aktif kullanıcıya sahip koin, oyun geliştirmede, sanal cüzdanlar ve bir çok alanda kullanıyor. Ayrıca, blockchain sistemine sahip olmasından dolayı oyun üretici şirketler, oyun içindeki alım satım işlemleri blockchain üzerinden yaparak oyun severlere maksimum hız sunabiliyorlar.

Enjin koin için cüzdan önerisi olarak kendi resmi cüzdanını kullanabilirsiniz.

WhatsApp Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.