Samsung, Yanlışlıkla 3 Farklı Galaxy A Modelini İfşa Etti

0
98

Samsung yanlışlıkla ileri zamanlarda çıkacak ve henüz tanıtılmamış 3 farklı modeli ortaya çıktı. Üstelik bunlar yanlışlıkla Samsung tarafından yayınlandı.

Samsung’un İngiltere sayfasında yayınlanan 3 farklı model A20e, A40 ve A90 modelleri Samsung hayranlarının gözünden kaçmadı.

İlk olarak GalaxyClub tarafından görüntülenen modeller muhtemelen tanıtılmadan önce ön sayfa hazırlığı yapılıp, hazır olarak bekletilmek üzere bu modellerin sayfaları düzenleniyordu. Telefonlar tanıldıktan hemen yayınlanmak üzere hazırlanıyordu ama bu sırada yanlışlıkla yayınlanan modellerin hepsi ifşa oldu.

İlk olarak yayınlanan telefon Galaxy A20e modeli oldu ve bu model henüz tanıtılmamış A20 modelinin küçük versiyonu olarak çıkacaktı. Ayrıca, Galaxy A40 ve Galaxy A90 için de yayınlanan sayfalar, bu telefonların geleceğini kesinleştirdi. Daha önce duyduğumuz duyumlardan emin olmadığımızdan, bu yayınların ardından emin olabiliriz ki Galaxy A40 ve A90 modellerinin de geleceğini anladık.

Samsung’un bu çıkacak olan modelleri Galaxy A serisi ailesini büyütürken aynı zaman da Galaxy S10 için alternatif olacaktı. Fiyat ve performans ürün olan bu modeller yüksek teknolojie sahip ve Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S10’a fiyat ve performans olarak rakip olabilecekler.

Samsung A serisinde bir çok modelin artık sızmış görüntüleri ve bilgilerini hepimiz okumuşuzdur. Galaxy A60 sızmış bilgileri de var ama sadece elimiz de A70 ve A80 modelleri hakkında bilgi yok. Bu ara modellerin çıkıp, çıkmayacağı hakkında pek bilgimiz olmasa da ilerliyen günlerde daha da kesinleşeceğine eminiz.

Çıkacağına kesin emin olduğumuz Galaxy A modellerinin tanıtımlarını görebiliriz.

Samsung markasının bu tür olaylar yapmasını artık alışmışızdır. Sürekli sızma haberleriyle gelen marka bu durumu alışkanlık haline getirmiş gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın