Samsung Yanlışlıkla Sitesinde Galaxy Note 10 + Cihazını Yayınladı

Samsung şirketi genellikle Galaxy Note serisi akıllı telefonlara çıkaracağı zaman genelde normal ve plus modeli olarak iki farklı cihaz piyasaya sürüyor. Bu iki model genelde Galaxy S serisinde çok yaygın. Fakat bu yıl ortaya çıkan söylentilere baktığımızda, Samsung Galaxy Note 10 serisin’de de hem plus modelini, hemde normal modelini sunacak ve görünüşe bakılırsa bu durum doğrulandı.

Samsung Romanya ve Samsung Slovakya web siteleri’de Note 10+ cihazı için destek sayfaları olduğu görülüyor. Fakat her destek sayfası gibi bu sayfada da çok fazla bir bilgi yok ama cihazın 512 GB depolama alanı ve Samsung’un adlandırdığı “Hibrit Sim” teknolojisi ile birlikte gelecek.

Hibrit Sim” teknolojisini hem fiziksel, hemde eSIM gibi düşünebilirsiniz. Cihazın diğer özelliklerine gelirsek, Snapdragon 855+ veya Exynos 9820 işlemci ile birlikte piyasaya sunulacak ve bu işlemciler sizin tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösterecek.

Ayrıca cihaızn 5G versiyonu üzerinde çalışıldığı söylentileri mevcut. Cihaz resmi olarak 7 Ağustos tarihinde çıkarılacak. Eğer beklemek istemiyorsanız, kendiniz için Samsung’un resmi sitesinden cihaz için rezervasyon yapabilirsiniz.

Kaynak : Phonearena

Daha fazla haber için : Teknovv Telefonlar