Spotify Kids Uygulaması Tüm Premium Aile Üyelerine Gelecek

  Spotify Kids Uygulaması Tüm Premium Aile Üyelerine Gelecek
  Spotify Kids Uygulaması Tüm Premium Aile Üyelerine Gelecek

  Eğer sizin de Spotify Premium aile üyeliğiniz varsa, sizde Spotify Kids Uygulaması kullanabileceksiniz.

  Spotify geçtiğimiz yılın Ekim ayında Spotify uygulamasından bağımsız olarak kendi çocuk uygulaması olan “Spotify Kids” yayınlamıştı. Bu sayede gençlerin ve çocukların kendileri seviyelerinde müzikler dinleyerek, kendilerini geliştirmelerini amaçladı. Uygulama sadece İrlanda da faliyet gösteriyordu fakat şu anda İngiltere de yayınlama hazırlanıyor.

  Bugün’den itibaren eğer Spotify Premium aile üyeliğiniz varsa, İngiltere ve Avustralya içerisinde da uygulamayı ücretsiz olarak Android ve IOS cihazlarınıza indirebileceksiniz.

  Bu uygulama sayesinde küçük yaştaki çocuklar reklamsız ve kendi yaşların uygun müzikler, hikayeleri ve öğretici içerikler rahatlıkla dinleyebilecek. Uygulama henüz belirli ülkelerde yayınlanacak olsa da yakın zamanda dünya çapında tanıtılacak. Yani Türkiye’ye de bu yıl içerinde geleceğini düşünüyoruz.

  Örnek olarak son zamanda Twitter da viral olan Dinosaurs in Love şarkısı İngiltere ve Avustralya da yayınlanacak olan Spotify Kids uygulamasında olacak. Şarkı Tom Rosenthalın 3 yaşındaki kızı tarafından bestelendi. Hikayede birbirlerine aşık olan Dinazorların hikayesini anlatıyor ve Big Bang(Büyük Patlama) ile nasıl dünyadan yok olduklarını. Aynı zamanda bu şarkı Dünya çapındaki Spotify Kids uygulamasında da yayınlanacak.

  İşte Tom Rosenthal‘ın 3 yaşındaki kızı tarafından bestelediği şarkı ;

  Daha fazla haber için Teknovv Haberler