“The Last Of Us 2”, 2020 Yılında Gelebilir

Telegram Linkedin Pinterest

Sony, The Last of Us’ı çıkardığından beri uzun bir süre geçtiğini biliyoruz. İlk oyunun bir çok övgüyü aldığını ve devamının beklendiği belirtilmişti. Şu anda oyun hakkında çok fazla bilgi yer almıyor ama oyunun son sahnesinin çekildiği söylentiler arasında.

Henüz net bilgi olmamasından dolayı söylentilerin bir kısmı Eylül ayında, bir kısmıysa Ekim ayında oyunun çıkarılacağı yönünde ama görünüşe bakılırsa oyunun 2020 yılında çıkarılmasını bekliyoruz. 2020 yılında çıkmasını beklememizin nedeni Eurogamer’in ses aktörü Ashley Johnson’ın Critical Role ile yaptığı röportajından dolayı olduğunu söylemeliyiz.

Videoyu size kısaca anlatmak gerekirse, oyunun kahramanı olan Ellie’yi seslendiren Johnson’a oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği soruldu. Johnson, “Şubat” kelimesini kullanmasıyla başladı ama soru soran kişi tarafından yorum yapılarak sözü yarıda kesildi. Bu da bize oyunun sadece 2020 yılında gelebileceğini göstermiş oluyor.

Daha önceki ortaya çıkan söylentiler’de oyunun kasım ayında geleceği belirtiliyordu. Fakat büyük ihtimalle The Last Of Us 2 oyununu 2020 yılının Şubat ayında geleceğini söylemeliyiz. Şu anda bu konuda daha fazla bilgi verilmedi. Umarız yakın zamanda oyun hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabiliriz.

Kaynak : eurogamer.net

Daha fazla oyun haberi için : Teknovv Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.