Ubisoft, Watch Dogs Legion’nın E3 2019’da Ortaya Çıkarılacağı Resmi Olarak Onayladı

Telegram Linkedin Pinterest

Son zamanlarda, Ubisoft’un yeni Watch Dogs oyunu üzerinde çalıştığı duyumlarını almıştık. Daha sonrasında Amazon , Ubisoft’un yeni oyunu’nun ismi’nin Watch Dogs Legion olabileceğine dair liste yayınlamıştı. Görüşüne bakılırsa söylentiler konusunda insanlar haklıydı.

Watch Dogs ‘un twitter hesabına göre uzun zamandır güncellenmemişti ve şimdiyse hesabın kullanıcı ismi Watch Dogs Legion olarak değiştirildi. Oyun ile ilgili ayrıntıların az olduğunu söylemeliyiz fakat Twitter hasabında paylaşılan bir post’da NPCs’den bahsediliyor. Bu özelliğe aşine olmayanlar için şunu söyleyebilir ki oyuncuların NPC rolünde oynayabilecekleri ve twitter hesabındaki posta baktığımızda bunun onaylandığını söylemeliyiz.

Ayrıca tweet’de E3 2019 ‘dan bahsedilmiş bu da oyunun resmen ortaya çıkmasını beklediğimiz zaman oluyor.

Oyunun detayları gelecek hafta düzenlenecek olan E3 2019 ‘da belli olacağını söylemeliyiz. Eğer oyunun detaylarını öğrenmek ve E3 2019 ‘da yapılacak duyurulardan haberdar olmak isterseniz, gelecek hafta tekrar sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla haber için : Teknovv -> Oyun

Telegram Linkedin Pinterest
Ben Enes, makine mühendisliğinden mezunum. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimi her gün geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum tecrübeleri, takip ettiğim teknoloji haberlerini ve size yararlı olabilecek bilgileri paylaşacağım.