Ana Sayfa Oyun Valve, Half Life 3 Oyununu Mu Çıkartmayı Planlıyor?

Valve, Half Life 3 Oyununu Mu Çıkartmayı Planlıyor?

Valve’nin oyun serisi olan Half Life serisi oyun dünyasına damga vurmuş serilerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Şu anda bu serisinin devamı olan Half Life 3 oyunun çıkarılıp çıkarılmayacağı hakkında kimse bilgi sahibi değil. Fakat, size de Half Life fanıysanız ve Half Life 3 oyunun çıkmasını umuyorsanız, sizin için güzel haberlerimiz var. Valve’nin kurucularından Gabe Newell oyunun çıkarılabileceği hakkında ipuçları verdi.

Newell’in Valve İndex partisinde yaptığı açıklamada, “Valve şirketi olarak çok fazla dönüm noktalarımız oldu. Valve İndex’de şirketimiz için bu dönüm noktalarından bir tanesi. Bu alanda önemli atılımlarımız olacaktır.” diye belirtti.

Ayrıca Newell’in yaptığı açıklama ek olarak, “Dönüm noktaları hiç birşeyin sonu değildir, aksine başlangıcı olduğunu söylemeliyiz. Half Life oyunu, Half Life 2’ye, Source, Source 2’ye ve Team Fortless ile yaptığımız deneylerse, Dota’yı inşa etmemizi sağladı.”

Bu söylenenlerin hiç birisi tabi ki Half Life 3 oyunun geliştirme aşamasında olduğunu göstermiyor. Fakat Newell’in yaptığı yorumlara baktığımızda şirketin yeni fikirlere açık olduğunu ve Half Life 3 oyunun çıkabileceği konusunda umutlandırıyor.

Kaynak : playstationlifestyle.net

Daha fazla oyun haberi için Teknovv Oyun