Windows 10’a Yeni Gelecek Güncelleme ile Çalışmayan Windows 10 Güncellemelerini Kaldıracak

  0
  36

  Artık daha hızlı ve çözüm odaklı olacak

  Görünüşe göre Microsoft yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Windows’a gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte artık çalışmaya veya yüklenmeyen güncellemeler otomatik olarak kaldırılacak ve sistemin daha stabil çalışmasına yardımcı olacak.

  Son zamanlar da artık sıkça sorun yaşadığımız güncelleme sorunları Windows’un yüklenme hızı ve performansını etkileyen en önemli unsurlardan birisi haline gelmişti.

  Microsoft’un yayınladığı yeni destek dökümanlarında yayınlandı. Eğer Wİndows 10 güncellemeleri yüklenirken sonra bir sorun ortaya çıkarken, sistem uyumsuzluğundan dolayı bir çok kez sorun gidermesi önerilmesi yerine, Windows 10 uyumsuz olan güncellemeyi kendisi kaldırabilecek.

  Aldığımız bilgilere göre bu işlem olursa, Windows 10 uyumsuz veya çalışmayan güncellemeyi kaldırarak size güncellemeler kaldırıldı diye bildirim gönderecek.

  Kaldırılan içerik 30 gün içerisinde Microsoft tarafından düzeltirilerek tekrar yüklenecek ve sistemin staib çalışmasına olanak verecek.

  Yakında yayınlancak güncelleme Windows kullanıcıları tarafından gelen tavsiyeler üzerine çalışılmış ve güncellemeler ile sorun yaşayan kullanıcılar tarafından bir çok kez bildirilmiş. Bu işlemler için Windows 10 kullanıcılarının bir şey yapmasına gerek yok. Otamatik olarak yapılacak bu aşamalar insanların zaman kaybı yaşamamasına ve arka planda gerçekleşmesine olanak verecek.

  Son zamanda Microsoft’un Windows üzerinde bu şekilde çalışması ve sadece sorun yaratması değil o sorunlara çözüm bulması neden Microsoft’un tercih sebebi olduğunu görebiliyoruz.

  Daha fazla haber için takipte kalmayı unutmayın!!

  Bir Cevap Yazın