WV Golf 8’in İlk Videosu İle Araca Her Açıdan Bakın!

Önceki model ile aynı büyüklükte ve aynı şekilde ama MK7 modelinden ayrılan bir çok özelliği mevcut.

Sosyal medyada yeni Golf 8 modeline ait bir çok fotoğraf görmüşsünüzdür. Fakat sizin için güzel haberimiz var. Volkswagen markası Golf 8 modeline ait 3 adet tanıtım videosu yayınladı. Yarı hibrit eTSI motora sahip model dikkatleri üzerine çekmeyi yeniden başardığını söylemeliyiz.

Yeni VW Golf 8 modeli standart olarak 17 inc boyutundaki aluminyum jantlar ile gelecek (Ekstra olarak belli bir ücretle bu jant boyutunu 18 inc yükseltebeileceksiniz). Aracın dışına baktığımızda krom detaylar dikkatlerden kaçmıyor ve aynı zamanda buna sahte egzoz uçlarının da dahil olduğunu söylemeliyiz.

Aracın iç kısmına geçtiğimizde, konforlu spor koltuklar, yeni iç tasarım, dijital kadran ve LED aydınlatma gibi bir çok yeni küçük detay ile aracın iç dizaynına özen gösterildiğini görebiliyoruz. LED aydınlatma’nın 32 farklı renge sahip olduğunu ve hafızalı elektronik dikiz aynaları da mevcut olarak geliyor.

Golf 8 modelin de VW ilk defa 3 bölgeli yeni klima sistemini sunuyor. Yeni klima sistemi “Air Care Climatronic” olarak adlandırılıyor ve bir çok özelliği beraberinde sunuyor. Örnek olarak “Sıcak eller” ve “Temiz hava” gibi değişik fonksiyonlara sahip. Yeni Golf 8 ile birlikte elektronik ayarlanabilir sürücü koltuğu, şerit takip sistemi ve yarı otonom akıllı sürüş sistemi ile geliyor.

VW Golf 8 türkiye fiyatına hakkında net bir açıklama henüz yok ama tahminlerimize göre vergiler ile birlikte ortalam 180 Bin TL civarında olmasını bekliyoruz.

Daha Fazla Haber için Teknovv.com

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!!!